Kodėl prašome asmeninės informacijos?
„Pažink savo klientą“ (angl. Know Your Client)
Kiekvienas klientas iš finansų įstaigos tikisi ne tik kokybiškų paslaugų, bet ir saugaus jų lėšų tvarkymo. Būtent šiems aspektams įgyvendinti visame pasaulyje finansų institucijos taiko „Pažink savo klientą“ principą. Mes – ne išimtis.
Vadovaudamiesi šiuo principu, reguliariai domimės klientų finansine veikla ir raginame atnaujinti asmeninius duomenis. Šis procesas nėra susijęs su jokiais nusikalstamos veiklos įtarimais ir yra taikomas be išimties visiems mūsų klientams. Surinkta informacija padeda apsaugoti Jūsų lėšas nuo finansinių sukčių bei tapatybės vagių ir užtikrinti Jūsų interesų saugumą.
1. Paslaugos, kuriomis planuojate naudotis.
Pažymėkite paslaugas, kuriomis planuojate naudotis. Galite pasirinkti vieną arba kelias paslaugas.
2. Planuojama pinigų apyvarta per mėnesį.
Pasirinkite, kokia bus Jūsų planuojama apyvarta per mėnesį. Pavyzdžiui, jei uždirbate apie 800 EUR ir kitų pajamų šaltinių neturite – pažymėkite iki 1 000 EUR.
3. Ar turite daugiau nei vienos šalies pilietybę?
Pasirinkite Taip arba Ne.
4. Dalyvavimas politinėje veikloje.
Nurodykite, ar Jūsų darbas susijęs su politika – galbūt dirbate Seime, esate politinės partijos narys ar pan. Pažymėkite Taip, jei tokį darbą dirbote per pastaruosius metus.
O galbūt Jūsų artimieji dalyvauja politinėje veikloje, eina svarbias pareigas tarptautinėse ar nacionalinėse institucijose? Pažymėkite Taip ir tuo atveju, jei tokias pareigas jie ėjo per pastaruosius metus (pavyzdžiui, prieš aštuonis mėnesius).
5. Kas yra galutinis naudos gavėjas?
Galutinis naudos gavėjas yra sąskaitos savininkas ir asmuo, kuriam priklauso sąskaitoje esančios lėšos. Primename, kad sąskaitą galite atsidaryti tik savo, o ne kitų asmenų reikmėms.
Kontaktai, pilietybė, gyvenamoji vieta, veiklos sritis ir pan.
Lėšų šaltiniai, naudos gavėjai, disponuojamos sumos ir jų paskirtis.
Vykdomos ekonominės veiklos rūšis ir apimtis, teritorija, verslo partneriai ir rizikos pobūdis.
Konkrečios mokėjimo operacijos detalės.
- Atliekant registraciją;
- Maždaug kartą per metus, siekiant atnaujinti turimą informaciją;
- Pastebėjus neįprastą veiklą, vykdant didesnį mokėjimą ar besikartojančias smulkias operacijas. Tokiais atvejais galime užduoti papildomus klausimus apie operacijos paskirtį, lėšų šaltinį ir pan.
Klientai, laiku nepateikę prašomų duomenų, kai kuriais atvejais nebegalės naudotis tam tikromis finansinėmis paslaugomis.
Kuo operatyviau ir tiksliau atsakysite į visus mūsų užduodamus klausimus ir pateiksite reikiamus dokumentus bei informaciją – tuo greičiau galėsime įvykdyti Jūsų pervedimą, nuimti apribojimus nuo sąskaitos ar tiesiog suteikti Jums visas teises naudotis Paysera paslaugomis.
Klientų asmeninę informaciją saugome atsakingai ir nenaudojame jos jokiais kitais, su saugumu nesusijusiais tikslais.
Vis dėlto, bendradarbiaujame su teisėsaugos institucijomis, kurios turi teisę kreiptis į finansines paslaugas teikiančias įstaigas ir prašyti pateikti turimą informaciją apie kliento finansinę veiklą.
Turite daugiau klausimų?
Jei Jūsų sąskaita buvo apribota ar uždaryta arba norite sužinoti, kaip to išvengti – skaitykite mūsų įrašą apie saugumo priemones, kurias naudojame mes bei daugelis kitų finansinių institucijų.
Jei dar neradote visų atsakymų, kreipkitės į Paysera klientų aptarnavimo skyrių.